15 листопада, заступник директора Волинського обласного центру  зайнятості Тарас Семенюк провів нараду у селекторному режимі для заступників директорів, начальників відділів організації працевлаштування населення, надання соціальних послуг центрів зайнятості та філій ОЦЗ.

15.11.2018

30 жовтня, у Палаці культури міста Луцька привітали з професійним святом усіх волинян, які працюють у соціальні сфері, які щоденною відданістю своїй роботі доводять, що людяність та професіоналізм – одні з найважливіших людських чеснот. Для багатьох із них робота у цій сфері стала справою життя та покликом серця.

30.10.2018

До Волинського обласного центру зайнятості з ознайомлювальним візитом завітала волонтер Корпусу Миру Еймі Рей. Її зустріч із працівниками ОЦЗ відбулася в понеділок, 5 листопада.

05.11.2018

1 листопада, у Волинському обласному центрі зайнятості відбулося навчання провідних юрисконсультів міських, міськрайонних центрів зайнятості, а також філій обласного центру.

01.11.2018

Сьогодні, 25 жовтня, у Києві, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк разом із керівником Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігорем Приймаком були присутні на присязі волонтерів Корпусу Миру США на службу в Україні.

25.10.2018