У зв'язку з введенням карантину на території всієї держави, виникає багато запитань щодо роботи Волинської обласної служби зайнятості з населенням. Нагадуємо про роботу телефонної ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ Волинського обласного центру зайнятості, його філій та базових центрів. Ви можете отримати всі відповіді на запитання щодо нашої роботи в умовах карантину.

24.04.2020

Сьогодні, 6 лютого, на базі Волинського обласного центру зайнятості розпочалося навчання провідних юрисконсультів філій Волинського ОЦЗ, а також Луцького міського та Ковельського міськрайонного центрів зайнятості.

Серед обговорюваних тем: електронне декларування, аналіз повноти і своєчасності вжитих заходів щодо зменшення дебіторської заборгованості, обговорення актуальних питань та напрацювання алгоритму роботи з ними.

06.02.2020

З давніх-давен в  Україні існує традиція: кожного, хто приходить із чистими помислами, зустрічають хлібом-сіллю.

20.01.2020

Як віднайти своє місце під сонцем, як обрати професію, яка стане змістом життя і даватиме не тільки матеріальне, але й моральне задоволення, знає засновник приватного підприємства «Зевс-Гарант» Анатолій Давидюк.

06.02.2020

Ситуація на ринку праці характеризується позитивною динамікою.

23.01.2020

8 січня, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та голова громадської спілки «Луцький ІТ-кластер» Віктор Левандовський підписали Меморандум про співробітництво і партнерство.

08.01.2020