12.09.2019 | 15:57

Сьогодні, 12 вересня, на базі Волинського обласного центру зайнятості розпочалося навчання провідних юрисконсультів філій Волинського ОЦЗ, а також Луцького міського та Ковельського міськрайонного центрів зайнятості.

Директор Волинського ОЦЗ Роман Романюк підкреслив важливість юридичного напрямку та чітко визначив основні завдання для роботи.

«Я бачу у ваших очах запал та бажання працювати – це важливо. Прошу вас на практиці використовувати досвід своїх колег у тій чи іншій справі, напрацьовуйте свій, побільше спілкуйтеся та виявляйте ініціативу. Ми не стоїмо на місці, ми розвиваємося і кожного дня працюємо на спільний якісний результат», – звернувся до присутніх пан Роман.

Увесь день із фахівцями працюватиме начальник юридичного відділу ВОЦЗ Оксана Герасимчук, разом із провідними юрисконсультами Наталією Захарчук та Наталією Мацюк.  

Про корпоративні цінності державної служби зайнятості присутнім розповіла начальник відділу по роботі з персоналом ВОЦЗ Руслана Клімова, а практичні рекомендації для роботи у розрізі юридичного напрямку надала завідувач сектору внутрішнього аудиту ВОЦЗ Наталія Абрамович.

Окрім того, програма навчання передбачає обговорення основних вимог до Антикорупційного законодавства України, про які розповів провідний інспектор з питань  запобігання й виявлення корупції ВОЦЗ Ігор Лещенко.

Згодом фахівці розглянуть найбільш поширені питання, які виникають у роботі, та обговорять практичні аспекти їх вирішення.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ.