22.07.2020 | 16:37

Унікальна можливість для безробітних громадян України – безоплатний доступ до навчальних програм на міжнародній освітній платформі Coursera ( https://www.coursera.org/).

Проєкт масових онлайн-курсів Coursera, заснований професорами Стенфордського університету у грудні 2019 року, налічував 47 мільйонів користувачів. Це «Кращий стартап 2012 року» за версією TechCrunch.

Під час карантину Coursera зініціювала надати безробітним різних країн безоплатний доступу до своїх навчальних програм. Україна належить до переліку країн першої хвилі, що має таку можливість. Coursera – це 3 800 безоплатних курсів для українців, які втратили роботу, серед них і через пандемію. Безробітні України за допомогою державної служби зайнятості можуть долучитись до навчання та отримати сертифікат безоплатно.

  • Як зареєструватись?

Безробітним необхідно звернутися до свого кар’єрного радника, вказати своє ім’я та електронну адресу, на яку має надійти запрошення на навчання. Після його одержання потрібно перейти за посиланням, створити свій акаунт та обрати курси для навчання

  • Які терміни для безоплатної реєстрації?

Ця реєстрація на онлайн-курсах відкрита до 30 вересня 2020 року.

  • Який термін отримання сертифікату?

Щоб отримати безоплатний міжнародний сертифікат  необхідно завершити навчання  до кінця 2020 року.

  • Які знання можна отримати  під час навчання?

Навчальні теми охоплюють широкий спектр: від особистісного розвитку й вивчення мов до хмарних обчислень та розробки додатків. Кожен курс Coursera ведуть викладачі з найуспішніших університетів і компаній світового класу, що забезпечує їх високу якість й актуальність.

  • Яка тривалість навчання?

Тривалість навчального процесу різна на різних курсах. Найкоротші тривають три тижні; найбільш поширені шеститижневі. Курси, що продовжуються 10 тижнів та більше, становлять близько 27 % від загальної кількості.

Під час навчання студент має переглядати відеолекції, які надсилаються йому щотижня (відео найчастіше діляться на частини тривалістю 15-20 хвилин), читати рекомендовані статті, виконувати домашні завдання. Домашні завдання – це тести, написання есе, творчих завдань чи проєктів.

  • Чи кожен користувач отримає сертифікат?

Отримати міжнародний сертифікат із персональною верифікацією про проходження курсу можуть тільки ті, хто набрав мінімально встановлену викладачем курсу кількість балів, і багато студентів «відсіюються» під час навчання. Крім того, викладачі встановлюють рівень балів, вище якого студент отримує «Сертифікат про закінчення курсу з відзнакою».

Незалежно від того, чи бажаєте ви почати нову кар'єру чи змінити ту, яку маєте, професійні сертифікати Coursera допоможуть вам бути готовими до роботи. Навчайтеся у власному темпі від провідних компаній та університетів, застосовуйте свої нові навички до практичних проектів, які продемонструють ваші знання потенційним роботодавцям, відкривайте доступ до ресурсів підтримки кар’єри та зробіть кар’єрний довідник, щоб розпочати нову сторінку  вашої кар’єри.

Про алгоритм реєстрації – читайте за посиланням https://vol.dcz.gov.ua/novyna/coursera-novi-znannya-novi-mozhlyvosti