24.01.2019 | 16:00

Сьогодні, 24 січня, на базі Луцької районної філії Волинського обласного центру зайнятості відбулось навчання начальників відділу взаємодії з роботодавцями. У вступному слові заступник директора Волинського ОЦЗ Тарас Семенюк підкреслив: аби надані фахівцями служби послуги були якісними та задовольняли потреби роботодавців, пошукачів роботи, необхідний постійний розвиток та відкриття нових професійних горизонтів.

Серед переліку обговорюваних сьогодні питань: підсумки роботи служби у 2018 році за профільним напрямком, пріоритети у роботі на 2019 рік та впровадження інституту кар’єрного радника.

- Кар’єрні радники будуть працювати безпосередньо із пошукачами роботи. Оскільки це новий формат нашої роботи, то важливо розуміти, як ви, фахівці на місцях, бачите впровадження цієї реформи. Ми змінюємо підходи до надання послуг і будемо вдосконалюватись, – звернувся до присутніх Тарас Семенюк.

Начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Волинського ОЦЗ Валерій Вавренчук своє чергою розповів, що серед основних функцій кар’єрних радників буде: визначення профілю клієнта, перешкод на ринку праці, підвищення мотивації до зайнятості та найважливіше – індивідуальний підхід до кожного клієнта з формуванням індивідуальних планів працевлаштування та послуг.

Однак існує різниця між індивідуальним планом надання послуг та планом працевлаштування. У чому вона полягає? Для осіб, які мають статус безробітного але хочуть максимально збільшити свій професійний потенціал, фахівці служби формують індивідуальний план працевлаштування. Він має широкий спектр послуг та активних програм, а для тих, хто не отримав статусу, але хоче знайти роботу буде сформовано індивідуальний план послуг, який передбачатиме доступ до базових послуг із працевлаштування та навчання.

- Переконаний, що кар’єрні радники будуть працювати ефективно, якщо на посаді буде вмотивована людина, яка вміє комунікувати із клієнтами служби і сумлінно виконувати свою роботу, – зазначив пан Валерій.  

Позатим, під час навчання обговорили й фінансову дисципліну та кадрові аспекти. Начальник відділу по роботі з персоналом Руслана Клімова вкотре підкреслила на скільки важлива командна робота, взаємодопомога та професіоналізм, адже від цих критеріїв залежить кінцевий результат роботи, а він повинен бути якісним.

Про інноваційні підходи організації співпраці з роботодавцями розповіла присутнім начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Волинського ОЦЗ Оксана Меріда.

Після завершення навчання, для фахівців служби провели економічну екскурсію до роботодавця «Адреналін Сіті», зокрема, оглянули Музей сучасного мистецтва Корсаків та поспілкувалися із представником роботодавця.

 

 

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ