04.10.2019 | 15:38

«Пріоритетом  для бізнесу має бути соціальна відповідальність», – переконаний  Сергій Веремчук, керівник приватного підприємства «Фолсаж», що у Любомльському районі. Воно спеціалізується  на виготовленні вакуумних пакетів. Асортимент чималий. Реалізовують товар по всій Україні. Зокрема, найбільше вакуумних упаковок постачають для м’ясної, молочної та рибної промисловості. 

Сергій Веремчук – достатньо цілеспрямований та наполегливий. Чоловік заснував підприємство ще у  2004 році. Тоді в розпорядженні був один верстат і троє спеціалістів у підпорядкуванні. Тому продукції було мало. Нині ж, у пана Сергія шістнадцять працівників і п’ять комп’ютеризованих та  напівавтоматичних  верстатів.

Для розширення власного виробництва та покращення якості продукції Сергій Веремчук постійно бере участь у спеціальних виставках, які відбуваються як в Україні, так і за кордоном

У вересні 2019 року підприємство представили на Республіканській  виставці  INPRODMASH, UPAKOVKA.  Це була хороша нагода познайомитися з сучасними світовими  технологіями, обмінятися досвідом та привабити більше покупців.  Злагоджена робота колективу й чудові менеджерські якості керівника стали запорукою того, що підприємство «Фолсаж» увійшло до п’ятірки кращих виробників вакуумної  упаковки  в Україні. 

Далі у планах  Сергія Веремчука – розширення виробництва, придбання сучасного  обладнання, збільшення штатної чисельності працівників. Завдяки тісній співпраці зі службою зайнятості в 2019 році підприємству укомплектували вакансії прибиральника службових приміщень, налагоджувальника  автоматичних ліній і агрегатних верстатів, менеджера (управителя). Роботодавець і надалі звертатиметься по послуг служби зайнятості, зокрема, для проведення професійного навчання та підвищення кваліфікації працівників безпосередньо на виробництві, участі у тимчасових роботах, відшкодуванні ЄВ.

Бажаємо натхнення пану Сергію та процвітання «Фолсажу».