06.12.2018 | 08:48

  Вже п’ятий рік поспіль у Луцьку проводять благодійну акцію «Тепла іграшка надії». Її мета – збір коштів на лікування онкохворих діток. Свою частинку добра в цю справу внесли сьогодні, 5 грудня, фахівці Волинського обласного центру зайнятості.

  Понад сорок працівників Волинського обласного центру зайнятості зібралися в обідню пору, аби пошити іграшки з фетру. Готові вироби волонтери продадуть на ярмарку, а виручені кошти передадуть Благодійний Фонд "СТОПРАК".

  «Особливо приємно, що ми з вами вміємо не лише продуктивно працювати, але й разом робити добро. Сьогодні мали можливість долучитися до справді потрібної справи, проявити свої творчі здібності і цим самим допомогти малечі боротися зі страшною недугою. Це дійсно соціально важлива акція», – звернувся до колег директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк і подякував організаторам за надану можливість зробити внесок у благодійну справу.

  За словами координатора акції Анна Єкименко-Поліщук, сьогоднішня майстерка була наймасштабнішою за всі роки реалізації ініціативи. Колектив Волинського обласного центру зайнятості долучився до цієї благодійної акції вперше, але впевнені, що не востаннє, адже такі заходи не лише приносять естетичне задоволення, а й гуртують заради добра, нагадуючи про те, що справді головне в житті.

Волинський ОЦЗ