28.11.2019 | 17:13

Профорієнтація – важливий етап розвитку та визначення професійного шляху. Зрозуміти, ким ти хочеш бути, та як обрати професію до душі сьогодні, 28 листопада, на ПрАТ «Теремно Хліб» фахівці служби зайнятості допомагали дев’ятикласникам-вихованцям Крупівського навчально-реабілітаційного центру (НРЦ). Профорієнтаційний захід відбувся в рамках виїзної пресконференції директора Волинського обласного центру зайнятості Романа Романюка.

Після огляду виробництва дітям розповіли про технологію виготовлення хлібобулочних виробів на підприємстві. Детально обговорили історію походження хліба, рецептуру. Учнів ознайомили з кожним етапом виробництва: замішуванням тіста, формуванням самої хлібини, випіканням, обробкою, пакуванням і транспортуванням вже готової продукції. Потому присутні відповідали на запитання представниці підприємства та отримували «бонуси» за уважність і правильні відповіді.  

Начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Юлія Харічкова та провідний фахівець з питань зайнятості Наталія Мазур провели для вихованців НРЦ профорієнтаційне тестування, покликане визначити приналежність до тієї чи іншої сфери діяльності.

- Ми провели тестування, аби виявити ваші схильності. Адже з обраною вами професією буде пов’язане чи не все життя. Тож вона вам обов’язково повинна подобатися. Якщо ви із задоволенням будете працювати, то обов’язково будете щасливі, – звернулася до учнів Юлія Харічкова.

Потому учнів почастували солодащами власного виробництва та вручили сертифікати про курс навчання «у чарівній хлібопекарні «Теремно».

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ