14.02.2019 | 17:17

Для студентів четвертих курсів юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки сьогодні, 14 лютого, фахівці служби зайнятості, під керівництвом заступника директора Волинського ОЦЗ Тараса Семенюка та працівники центру кар’єри СНУ організували зустріч із представниками патрульної поліції Луцька.

- Сьогодні ми показуємо вам, студентам, патрульну поліцію як сучасного перспективного роботодавця. Послухайте про те, як працюється патрульним, що входить до їх професійної компетенції, можливо вони мотивують вас обрати саме цю професію та справу життя, – звернувся на початку зустрічі до студентів пан Тарас.

Загалом, інспектор з рекрутингу патрульної поліції у Волинській області Юлія Гірдвіліс зазначила, що прийти на службу може будь-яка людина віком від 20 до 40 років, яка вільно володіє українською мовою і має незаплямоване минуле.

Жінка пояснила, що для працевлаштування, потрібно успішно пройти кілька етапів: реєстрацію на веб-сайті http://patrol.police.gov.ua/ , подати необхідний пакет документи та пройти спеціальне тестування. Після позитивних результатів тесту, наступним етапом буде військово-лікарська комісія.

- У нас  дванадцятигодинний робочий день, який вимагає фізичного здоров’я, готовності до служби, адже навантаження є більшим, аніж під час звичайної, до прикладу, офісної роботи, – пояснила жінка.

Останнім етапом для працевлаштування є співбесіда. Її проводить спеціальна поліцейська комісія, яка й прийматиме рішення щодо подальшого працевлаштування.

Студенти активно взялись розпитувати про цікаві ситуації із щоденної роботи патрульних, навіть проектували ситуації, які можуть трапитись у житті та намагались запам’ятати усі поради та інструкції пані Юлії.

Такі зустрічі зі студентською молоддю служба зайнятості, разом із своїми партнерами проводитимуть і надалі, адже із студентської лави важливо розуміти своє професійне спрямування та реалізацію.  

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ