15.05.2019 | 09:33

Служба зайнятості у своїй діяльності співпрацює з багатьма соціальними партнерами. Надійною опорою в роботі стає і постійна комунікація з представниками Профспілки, які захищають професійні, соціально-економічні права та інтереси її членів.

Так сьогодні, 14 травня, у смт Турійськ, відбувся круглий стіл представників регіональних організацій Профспілки, приурочений 15-ій річниці діяльності.

З-поміж головних спікерів: голова Профспілки працівників соціальної сфери України Володимир Тьоткін, голова Волинської обласної організації Профспілки Галина Микитюк, директор департаменту соціального захисту населення Волинської облдержадміністрації Оксана Гобод, голова Турійської райдержадміністрації Орест Василишин та керівник Турійської ОТГ Олексій Безсмертний.

Зокрема, про вплив трудової міграції на якість професійного потенціалу України розповів присутнім директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк:

«Для кожної людини важливо мати роботу: з хорошою заробітною платою і гідними умовами. Можливості є, і їх потрібно використовувати. Все залежить від наполегливості та активності людини, бо якщо ти лише відсиджуєшся, то нічого не вийде».

Так, пан Роман підкреслив, що нині роботодавцям справді не вистачає кваліфікованого персоналу, адже українці продовжують виїжджати за кордон. Однак навіть у базі вакансій Волинської області є достатньо підприємців і компаній, у яких готові платити високу заробітну плату, надаючи при цьому комфортні умови праці. Лише б було прагнення працювати.

Позатим, присутні поділилися досвідом роботи і регіональною специфікою та обговорили пропозиції, які незабаром будуть озвучувати у столичних кабінетах.

Опісля засідання круглого столу для гостей Волині провели екскурс селом Радовичі, місцевим будинком культури, бібліотекою, а також туристичними шляхами еко-парку «Аміла».