20.03.2019 | 12:16

У своїй щоденній роботі фахівці служби зайнятості спілкуються не лише з пошукачами роботи, роботодавцями, а й продовжують багато річну співпрацю із професійними навчальними закладами та налагоджують нові робочі контакти. Так, 19 березня, у рамках робочої поїздки до Володимира Волинського, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк відвідав тамтешнє вище професійне училище, поспілкувавшись з його директором Володимиром Смоляром.

Пан Роман оглянув сучасний навчально-практичний центр для підготовки електрозварювальників, який відкрили на базі закладу наприкінці 2018 року. Важливо, що у новій лабораторії учні  і вивчають не лише теорію, а й практику.

За словами заступника директора з виробничого навчання Андрія Люти, перед тим, як розпочинати роботу за професійними станками, учні проходять так званий екзамен за апаратом віртуального навчання. Такий формат роботи допомагає вчасно виявити та виправити помилки.

- Я вражений побаченим у вашому закладі і радий, що молодь буде навчатися за таким обладнанням. Будемо й надалі співпрацювати із вами, адже навчання тут – це абсолютно інший рівень професійної освіти.  Тим більше, що потреба у фахівцях технічних спеціальностей зараз велика, – підкреслив Роман Романюк.  

Директор Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського ОЦЗ Наталія Уколова своєю чергою повідомила, що спільно із професійним училищем уже формують групу з пошукачів роботи, які навчатимуться на електрозварювальників.

Спілкуючись про систему навчання, досягнення та сприйняття учнів, пан Володимир підкреслив: намагається почути кожного. У професійному училищі є скринька довіри, куди учні кидають свої пропозиції щодо покращення навчального процесу, або самих умов. Кожен ранок директора розпочинається саме з неї: «Якось мені написали, що було б добре облаштувати поруч із навчальним закладом велостоянку, адже є учні, які приїздять на навчання велосипедом – я це зробив».  

Таке спілкування допомагає налагодити хороші відносини з учнями, адже вони уже не раз переконались, що їх не лише слухають, а й чують, поважають їхню думку.

Застосовуючи такий метод навчання, вдається дотримуватись хорошого принципу: «Роби зі мною. Роби як я. Роби краще за мене». Таке навчання дає високі результати. Їх у навчального закладу чимало.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ