26.03.2019 | 10:07

Невипадково кажуть, що потрібно бути в потрібному місці в потрібний час.

– А чи немає у вас для мене роботи? – ненароком запитав таксист Валерій свого клієнта – працівника районної філії обласної служби зайнятості. Локачі – селище невеличке, тут майже всі знають одне одного й надавати подібні консультації – звичне діло. Під час розмови з‘ясували, що він цікавився працевлаштуванням на посади водія або тракториста, бо теперішня його зайнятість – таксування – ледь покривала витрати на запчастини та пальне. Чоловік отримав запрошення відвідати сектор рекрутингу Локачинської районної філії Волинського обласного центру зайнятості.

Пан Валерій за освітою – слюсар-ремонтник електрозв‘язку. Понад 15 років працював у ПАТ «Укртелеком», де обіймав керівну посаду. Пізніше – електромонтером лінії зв‘язку. Коли підприємство реорганізували і роботи за фахом в районі не було, вирішив перекваліфікуватись і став таксистом.

Пошукач роботи отримав декілька варіантів працевлаштування. Йому представили вакансії водія автотранспортних засобів, тракториста-машиніста сільськогосподарського (лісового) виробництва.

Завзятість та рішучість керували чоловіком. Він погоджувався навіть навчитися чомусь новому й сучасному, тож пропозицію працевлаштуватись інженером із охорони праці розглянув із неабиякою цікавістю.

Рекрутер надіслала резюме пана Валерія роботодавцю, попередньо домовилася про час і місце зустрічі.

За результатами співбесіди з роботодавцем пошукач отримав декілька пропозицій працевлаштування. Свій вибір пан Валерій зупинив на вакансії інженера з охорони праці у ПП «СБЄ Україна-Волинь».

Згодом, коли рекрутер поцікавилася, як у пана Валерія справи, чоловік задоволено відповів:

– Дуже вам дякую. У мене все добре!

Приємно, що служба зайнятості руйнує міфи про те, що ми займаємося лише виплатою допомоги. Хто прагне – той досягає, навіть якщо йому 50!

Локачинська районна філія Волинського ОЦЗ