30.05.2019 | 18:00

Сьогодні, 30 травня, на Театральному майдані Луцька було гамірно та атмосферно – представники закладів професійно-технічної освіти (далі – ПТО) області влаштували професійне свято та демонстрували свої досягнення краянам.

Студенти ПТО презентували свої знання та вміння, переконували лучан та гостей міста, що здобувати професійну освіту, надто у сучасному світі, почесно та гордо.

За усі старання, здобуті раніше, призові місця навчальні заклади області, їх керівників, членів педагогічних колективів та студентів нагородили різного ступеню відзнаками.

Зокрема, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк вручив подяки командам Старовижівського професійного ліцею, Ковельського центру ПТО, Камінь-Каширського вищого професійного училища, професійно-технічоного училища №22 смт Луків, Любомльського та Оваднівського професійних ліцеїв, Нововолинського центру ПТО, Технічного коледжу Луцького національного технічного університету та Луцького вищого професійного училища. Подяки командам оголошені за участь у конкурсі «Робітник – це звучить гордо», формування відповідального ставлення молоді до планування професійної кар’єри, популяризацію робітничих професій та свого навчального закладу.

«Ви самі створили це свято і позитив, який був сьогодні тут, на майдані. Дякую усім командам, які класно представили свої навчальні заклади і круті робітничі професії. Кожна з них – це ручна робота, конкретна праця і хороша заробітна плата. Зі свого боку, найкращим подарунком для навчальних закладів вважаю наші групи з числа безробітних (доросле населення), які ми направляємо до вас на навчання. Цього року ми розпочали активніше працювати у вказаному напрямку. Зичу всім впевненості у власних силах і високих результатів», – звернувся до присутніх пан Роман.

Відділ інформаційної робот