17.05.2019 | 19:04

Про це сьогодні, 17 травня, сказав директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, під час засідання  круглого столу: «Формування точок росту економіки Волині: роль бізнесу, влади та професійної освіти», що відбувся на базі Луцького національного технічного коледжу.

«Успіху і хорошого результату досягають ті компанії, де працюють професіонали і просто ті люди, які знають що роблять і як рости. Проаналізувавши у своїй роботі ринок праці, ми бачимо: зараз на ринку праці велика потреба в робітничих кадрах. З-поміж усіх вакансій, які маємо сьогодні у базі – 72% - це робітничі спеціальності. Це говорить про те, що таких людей не вистачає», - резюмував пан Роман.

Окремо додав: нині заклади професійної освіти роблять «потужні кроки для підвищення якості навчання, маючи оновлені матеріально-технічні бази». Дає свої результати і співпраця служби зайнятості із вищими навчальними закладами.

Разом із тим, аналізуючи досягнення і розвиток ТОПових волинських підприємств, про які сьогодні розповів директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко, важливо пам’ятати, що без людського капіталу – чи не найважливішої інвестиції – досягти таких результатів було б неможливо.

Тож перспектива соціально-економічного розвитку області є, потрібно лишень використовувати усі наявні інструменти і розвивати кадровий потенціал, якісно готуючи молодь, пропонуючи їй гідну заробітну плату та можливість кар’єрного росту в Україні.