13.02.2019 | 00:00

Сьогодні, 13 лютого, на базі технічного коледжу Луцького національного технічного університету відбувся семінар-навчання спеціалістів з організації профнавчання центрів зайнятості та філій Волинського обласного центру зайнятості.

Директор навчального закладу Олег Герасимчук розповів присутнім про роботу технічного коледжу, підготовку кваліфікованих фахівців, а також презентував напрямки співпраці із партнерами, серед яких і служба зайнятості.

- Наші фахівці ще раз переконались, що у Луцьку є гідний навчальний заклад, який правильно орієнтований в побудові навчального процесу. Я гордий тим, що у нас є такі друзі, як технічний коледж, є співпраця і розуміння, тому і буде хороший результат, - резюмував пан Роман.

Зокрема,  Роман Романюк пояснив, що робочі наради, тим паче орієнтовані на якісні результати роботи, будуть проводити на платформах партнерів служби зайнятості. Практикуватимуть таке, аби фахівці з власного досвіду знали все про навчальний заклад, куди будуть спрямовувати пошукачів роботи для здобуття нової професії або перекваліфікації.

- Ми даємо вам можливість краще побачити, як ми співпрацюємо із нашими партнерами, навчальними закладами, аби ви краще розуміли специфіку їх роботи. Адже важливо з практики відчувати, а не лише оперувати теорією, – звернувся до фахівців служби Роман Романюк.

Варто зазначити, що під час екскурсії навчальним закладом фахівці побачили перебіг навчального процесу: етапи нанесення візерунку у майстерні вишивальниць на полотно, алгоритм роботи з автомобілем та комплектуючими у автомайстерні, поспілкувалися зі флористами, які використовують набуті знання для створення екібан та святкових оформлень з живих та штучних квітів. До слова, майже всі вони, після закінчення навчання матимуть змогу пройти практику та закріпитися на постійному робочому місці.

«Чому саме флористика? Чому, до прикладу, не перукарська справа?» – звернувся до однієї з учениць Роман Романюк.

- Мені подобалось це ще раніше. Перед тим навчалась на дизайнера. Зрозуміла, що це не моє, і чекала укомплектування групи флористів, аби розпочати підготовку, – відповіла одна зі студенток, яка надала перевагу флористиці.

- Ще раз підкреслюю, що у тісній взаємодії та співпраці можна досягти хороших результатів, адже усім відомо: один в полі не воїн. І разом із нашими партнерами, навчальними закладами, ми працюємо над задоволенням потреб роботодавців, – звернувся до колег директор Волинського ОЦЗ.

Окрім того, після екскурсії навчальним закладом, керівники профільних відділів ВОЦЗ попрацювали з фахівцями філій та базових центрів зайнятості у розрізі кадрової політики, впровадження Інституту кар’єрного радника, роботи спеціалістів із рекрутингу та належного рівня інформаційно-роз’яснювальних та консультативних послуг із пошукачами роботи.