23.05.2019 | 13:14

- Швидкість отримання інформації, доступу до неї зросла в рази. Суспільство  надзвичайно динамічно розвивається, тому і ми з вами у своїй щоденній роботі повинні бути активними, – звернувся до присутніх пан Роман.

Про це сьогодні, 23 травня, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк під час наради заступників директорів та начальників відділів організації працевлаштування населення Луцького міського, Ковельського міськрайонного  центрів зайнятості, а також філій ВОЦЗ.

Вкотре керівник служби підкреслив: з розвитком інформаційних технологій та сервісів фахівці повинні працювати у якісно новому напрямку, використовуючи їх у своїй щоденній роботи. Найперше – це дозволить швидко задовольняти потреби роботодавців у кваліфікованих кадрах та допоможе пошукачам роботи знайти себе на ринку праці.

Окрім того, під час наради обговорили підсумки роботи центрів зайнятості та філій у січні-квітні поточного року. Аналізував діяльність за профільними напрямками у розрізі районів заступник директора Волинського ОЦЗ Тарас Семенюк.  

Варто нагадати, що з січня 2019 року в службі зайнятості розпочали роботу кар’єрні радники – фахівці, які спільно з пошукачем роботи формують індивідуальний план працевлаштування і рекомендують послуги, що стосуються обраного напрямку зайнятості. Кар’єрний радник починає працювати із безробітним після того, як фахівці з працевлаштування, які виконують функції реєстраторів, не підібрали роботу з  урахуванням здібностей та мотивації до працевлаштування осіб, які звернулися до центру.

Про ефективність роботи кар’єрних радників та індивідуальний підхід до кожного пошукача – розповів присутнім начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ Валерій Вавренчук, а практичним аспектам роботи кар’єрних радників присутніх навчала заступник відділу Ольга Терещук.

Руслана Клімова, начальник відділу по роботі з персоналом ОЦЗ, звернула увагу колег на дотримання трудової та виконавчої дисципліни. Наталія Балакіна, начальник відділу організації профорієнтації ОЦЗ, проаналізувала ефективність проведених заходів у розрізі районів та розповіла про плани у цьому напрямку.

Поряд із пошукачами роботи, служба зайнятості працює й безпосередньо із роботодавцями. Про результати співпраці та основні тенденції у цьому напрямку розповіла начальник відділу організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ Оксана Меріда.  У розрізі професійного навчання – слово мала начальник відділу організації профнавчання ОЦЗ Раїса Мельник.

У форматі живого діалогу учасники наради обговорили результати напрацьованого та спланували роботи на прийдешній місяць.