16.05.2019 | 15:41

Сьогодні, 16 травня,  відбулася перша у цьому році сесія Волинської обласної ради під керівництвом голови Ігоря Палиці.

Участь в нинішньому засіданні взяли більше 50-ти депутатів. Окрім представників обласних структур, виконавчої вертикалі влади у районах, органів місцевого самоврядування участь у сесії взяв і директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.

Далі за процедурою – заяви від уповноважених представників фракцій, а також оголошення депутатських запитів і запитань.

Проект порядку денного чергової, 23-ї, сесії налічував більше 80-ти питань, одне з яких – звіт голови Волинської облдержадміністрації Олександра Савченка з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку територій і делегованих повноважень у 2018 році.

Загалом заявлені питання стосувалися  внесення змін до регіональних, цільових програм або ж їх затвердження. Не менше важливим фінансовим аспектом було затвердження звіту про виконання обласного бюджету за минулий рік, який представляв директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Никитюк.

Роман Романюк, своєю чергою, підкреслив: прийняті рішення повинні сприяти економічному розвитку області, підвищенню економічної привабливості, шляхом залучення інвесторів та формування сприятливих умов для бізнесу, а відтак – створення нових робочих місць.