15.05.2019 | 15:57

Поліпшити якість надання соціальних послуг у сфері пошуку роботи та підбору кваліфікованих професійних кадрів для роботодавців краю можна за умови постійного розвитку та використання сучасних електронних сервісів. У цьому переконаний директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.

Щомісяця задля аналізу основних показників зробленого та напрацювання нових завдань керівник структури проводить нараду директорів міського, міськрайонного центрів зайнятості, а також філій Волинського ОЦЗ. Чергова зустріч з керівниками відбулася сьогодні, 15 травня.

Серед обговорюваних питань – аналіз результатів роботи обласного центру за чотири місяці поточного року. Окрім того, заступник начальника відділу статистики та прогнозування Наталія Будчук розповіла присутнім про дослідження ринку праці у короткостроковій перспективі, начальник відділу організації профнавчання Раїса Мельник – про підготовку робітничих кадрів на замовлення роботодавців, а начальник відділу організації матеріально-технічного забезпечення Володимир Шустер окреслив порядок укладання договорів та контроль за їх виконанням.

- Сьогодні ринок праці дозволяє говорити про збільшення кількості вакансій. Відповідно, зростає й можливість працевлаштування наших безробітних. Служба зайнятості стала потужною, авторитетною структурою, тому одне з наших головних завдань – тісний зв’язок і комунікація з роботодавцями, аби рівень довіри, сформований сьогодні, лише зростав, – звернувся до присутніх Роман Романюк.

Тож робота задля задоволення потреб роботодавців і пошукачів роботи продовжується, а цифрові та електронні сервіси, які використовують фахівців Волинського ОЦЗ, роблять послуги служби більш доступними.