18.01.2019 | 18:16

Сьогодні, 18 січня, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Оксана Меріда побували у військовій частині 1141 Національної гвардії України, що у Луцьку. Під час робочої зустрічі із керівником Василем Гуртовським, обговорили подальшу співпрацю з метою укомплектування вакансій з допомогою нової послуги служби – рекрутингу.

Вже у цьому році, за направленням служби зайнятості, укомплектовано вакансії психолога та начальника відділу по роботі зі ЗМІ. Завдяки роботів рекрутерів, кандидатів знайшли за кілька днів. Останні наразі готують необхідні документи, аби розпочати роботу.

- Ми готові допомагати вам із укомплектуванням вакансій та знайти кандидатів на посади для проходження служби та виконання відповідних професійних обов’язків. Ми вже розпочали працювати, – зазначив пан Роман.

Для того, аби переконатися, що умови несення служби, як і заробітна плата тут на рівні вищому, аніж середній, для представників служби зайнятості провели екскурсію частиною. Для потреб військовослужбовців: просторий спортивний зал, бібліотека, їдальня, кімната психолога, доглянуті казарми та кабінети для професійної підготовки.

До слова, Василь Васильович прийшов у військову частину 1141  чотири роки тому. До того служив на теренах Західної України, тому поділився враженнями від роботи з волинянами.   

- На Волині служити найбільш комфортно. І це залежиться від менталітету самого населення. Тут інший підхід до роботи, виконання завдань і відповідальності. Якщо подивитись історично, то Волинь завжди була лакмусовим папірцем патріотизму, – розповів  Василь Гуртовський.

Варто зазначити, що для пошуку кваліфікованих військових кадрів фахівці служби зайнятості уже розробили графік проведення спільних заходів щодо підбору на службу за контрактом.  Зустрічі із військовими та представниками служби, упродовж січня-лютого 2019 року, відбуватимуться на базі усіх районних філій Волинського ОЦЗ.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ