17.01.2019 | 17:51

Сьогодні, 17 січня, під час робочої наради підвели підсумки діяльності Волинської обласної служби зайнятості протягом 2018-го року та визначили пріоритетні завдання діяльності у 2019-му році.

До обговорення актуальних питань, які стосуються діяльності служби зайнятості долучилися директори філій Волинського обласного центру зайнятості, а також керівники Луцького міського та Ковельського міськрайонного центрів зайнятості, начальники структурних підрозділів ВОЦЗ. Одне з питань, на обговоренні якого зупинилися максимально конкретно – впровадження інституту кар’єрних радників.

«Інститут кар’єрного радника, і взагалі його суть – це реально європейська практика. Ми маємо бути зосереджені на максимальній допомозі кожному безробітному. Наше завдання – якісно допомогти знайти роботу тому, хто цього потребує. Так, буде нова форма роботи. Але не варто боятися, потрібно включатися в роботу, якісно доносити інформацію та змінювати підходи в роботі з клієнтами служби зайнятості», – зазначив Роман Романюк.

Детальніше про роботу кар’єрних радників розповів начальник відділу сприяння працевлаштуванню Волинського обласного центру зайнятості Валерій Вавренчук.

«Кар’єрний радник проводить поглиблене профілювання безробітного. За результатами цього профілювання складається індивідуальний план працевлаштування (для тих, хто має статус безробітного) або ж послуг (для по шукачів роботи). Показник якості роботи кар’єрного радника – кінцеве працевлаштування клієнта. Без жодної формалізації процесу надання послуг, із індивідуальним підходом та детальним вивченням ситуації безробітних чи пошукачів роботи маємо разом надавати якісні послуги клієнтам служби зайнятості», – зазначив Валерій Вавренчук.

Роман Романюк розповів про процес навчання кар’єрних радників упродовж лютого–березня, які будуть проводити кваліфіковані тренери. Своєю чергою, заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тарас Семенюк зазначив, що він «більш, ніж переконаний, що кар’єрним радникам  бути».

На важливих моментах роботи Волинської обласної служби зайнятості наголосила й заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тетяна Мов’як, а також висловила сподівання на плідну та результативну роботу в 2019-му році.

Начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Волинського обласного центру зайнятості  Оксана Меріда розповіла колегам про інноваційні підходи служби зайнятості у роботі з роботодавцями. Йшлося, зокрема, про традиційні та нетрадиційні способи підбору персоналу.

Олена Скольбушевська, начальник сектору з питань застосування праці іноземців та осіб без громадянства Волинського обласного центру зайнятості розповіла про стан роботи сектору з питань застосування праці іноземців та осіб без громадянства щодо видачі дозволів.

«Ми завершили 2018-й досить хорошими результатами. Робимо невеличкі висновки по конкретних напрямках, зосереджуємо увагу на ключовому і найважливішому. Плануючи кожен свій крок, впевнено рухаємося до спільної мети та досягаємо хороших результатів», – підсумував директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.

Відділ інформаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості