06.03.2019 | 11:27

«Підшукайте мені роботу, від якої я отримую задоволення», – з такими словами звернулась до фахівців служби Іваничівської філії Волинського ОЦЗ пані Анна, яка нещодавно залишилась без роботи, адже закінчився термін дії договору.

Повернувшись у рідне селище вона розпочала пошук зайнятості за спеціальністю дошкільна освіта, роботи, яка приносить не лише користь, але й радість.

«Від спілкування з дітьми в мене відкривається душа. Я намагаюсь повністю віддавати себе їм. Ці маленькі чада, такі цікаві – це цілий світ ….», – поділилася дівчина з працівниками служби своїми враженнями від першої зайнятості.

Для того, аби працевлаштуватися, Аня Парафін активно «включилася» у пошуки. Допомогли із роботою та самореалізацією і фахівці Іваничівської райнної філії ВОЦЗ.

Пані Анна розпочала із запису відеорезюме. Вона активно відвідувала роботодавців, аби ознайомитися із заявленими вакансіями та умовами праці. Брала участь у семінарах і тренінгах від служби зайнятості та незадовго, дівчину працевлаштували вихователем у Грибовицький дитячий садок-ясла  Іваничівського району, де вона працює й досі.

Тож, вірте у власні сили, звертайтесь за допомогою, адже завдяки сучасним сервісами служби зайнятості, знайти омріяну роботу стає легше.