07.02.2019 | 09:23

6 лютого, начальники відділів організації надання послуг роботодавцям Оксана Меріда та відділу організації сприяння працевлаштуванню Волинського обласного центру зайнятості Валерій Вавренчук взяли участь у семінарі для керівників закладів первинної ланки медицини в області.

Серед присутніх: начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк, керівник Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом’юк, представники Фонду  соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та ряд інших фахівців, які координують цей важливий напрям.

За результатами співпраці, вже у лютому, фахівці служби зайнятості планують проведення бліц-навчання для бухгалтерів за участю Держаудитслужби, які представляють заклади так званої «первинки» в області та мають отримати відповідний кваліфікаційний рівень для виконання своїх обов’язків. У рамках навчання вони отримають необхідні консультації щодо правильної подачі інформації, яка стосується заявлених закладами вакансій.

Окрім цього, закладам медицини підбиратимуть кадри, використовуючи увесь потенціал служби зайнятості та нові сервіси, зокрема, залучатимуть фахівців із рекрутингу.  

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ