27.05.2019 | 17:08

27 травня, вперше цьогоріч, на базі Волинського обласного центру зайнятості відбулося засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості (далі – Комітет), під керівництвом заступника голови Волинської ОДА – голови Комітету Світлани Мишковець.   

Серед присутніх: члени Комітету, а також голова обласного об’єднання організацій роботодавців Володимир Цибульський, голова Ради Федерації профспілок Іванна Дубинка-Філозоф. З-поміж питань порядку денного – доповідь директора Волинського ОЦЗ Романа Романюка про рекрутинг: зміни та новації у наданні послуг на ринку праці. Так, пан Роман розповів про тенденції на ринку праці, сучасні способи укомплектування вакансій для роботодавців області, зокрема, практику застосування рекрутингу у щоденній роботі.

Довідково:

Що? Рекрутинг – сучасний сервіс служби зайнятості, спрямований на роботу із незайнятим населенням та оперативне укомплектування заявлених вакансій. Послуга – абсолютно безоплатна.

Хто? Рекрутери – фахівці служби, які працюють в усіх центрах зайнятості та філіях Волинського ОЦЗ. Використовують досвід міжнародних рекрутингових агенцій, HR-спеціалістів.

Коли? Рекрутингу дали старт у липні 2018 року.   

«Зараз ми почали співпрацювати з більшою кількістю роботодавців, аніж у минулому році. У порівнянні з першим кварталом 2018-го у нас позитивна динаміка з працевлаштуванням безробітних. З липня минулого року до сьогодні, з допомогою рекрутерів вдалося укомплектувати 1033 вакансії, – резюмував Роман Романюк.

Позатим, керівник обласного центру зайнятості підкреслив: окрім стандартних інструментів, вдалося напрацювати нові підходи для задоволення потреб роботодавців: використання Google maps, QR-коду для швидкого доступу до анкети пошукача роботи. А ще – розробили мобільні додатки для системи Android.

Як підсумок, члени засідання проголосували за зміни та пропозиції до протоколу й взяли до виконання.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ.