03.06.2019 | 09:03

У Міжнародний день захисту дітей, який святкують сьогодні, 1 червня, в обласному центрі Волині гамірно. З-поміж партнерів, які долучилися до проведення заходу для найменших – фестиваль «Острів дитинства», який провели на площі Героїв Майдану.

Серед організаторів яскравого дійства – Волинський обласний центр зайнятості. Малечі було цікаво: конкурси, вікторини, майстер-класи, зустрічі з дитячими творчими колективами, шоу мильних бульбашок та багато іншого.

Представники служби, під керівництвом начальника відділу організації профорієнтації Волинського ОЦЗ Наталії Балакіної та фахівці Луцького міського центру зайнятості провели для молоді профорієнтаційне тестування.

Діти молодшого та старшого шкільного віку, разом із батьками, братиками та сестричками відповідали на запитання, які стосувалися тієї чи іншої професії, проходили електронне тестування на визначення схильностей до того чи іншого фаху, а також розглядали особливості омріяної професії.

Заходи такого масштабу вже стають доброю традицією для лучан та гостей міста. Цьогоріч, свято вдалося на славу, адже площа Герої Майдану була ущерть заповнена допитливими дитячими очима, радісними безтурботними посмішками, дитячими мріями та справжніми яскравими емоціями.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ.