07.02.2019 | 13:12

У щоденній роботі фахівців служби зайнятості є багато документів і завдань, для правильного виконання яких може знадобитися порада юриста. Тож, аби працювати з дотриманням усіх норм чинного законодавства та стежити за останніми змінами у цій галузі сьогодні, 7 лютого, на базі Луцького міського центру зайнятості відбулося навчання провідних юрисконсультів з усіх філій Волинського обласного центру зайнятості та базових центрів.

Навчання розпочали заступник директора Волинського ОЦЗ Тарас Семенюк та начальник юридичного відділу Оксана Герасимчук.  Серед обговорюваних тем: якісне виконання запланованого, співпраця з головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області, в частині сприяння зайнятості боржників, а також ряд практичних порад для виправлення та уникнення проблемних ситуацій та претензій.

- Ми повинні зберегти той темп роботи, який взяли у 2018-му році і покращити його. Не дарма ж кажуть, що «Україна починається з тебе». Якщо кожен на своєму місці буде працювати якісно, тоді матимемо гарні результати, – звернувся до присутніх пан Тарас.

Позатим, провідний юрисконсульт Волинського ОЦЗ Наталія Захарчук розповіла присутнім про електронне декларування та окремі деталі, про які варто пам’ятати, під час підготовки документів.

Важливо, що сфери діяльності усіх працівників Волинського ОЦЗ взаємопов’язані, відтак, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Валерій Вавренчук розповів юрисконсультам про одним із нових напрямків роботи – Інститут кар’єрного радника та особливості підготовки документації та відповідних форм. Решту часу відвели на спілкування учасників навчання, обмін досвідом та практичними порадами.

 

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ