15.01.2019 | 16:38

Сьогодні, 15 січня, на базі Луцького міського центру зайнятості, відбувся семінар-навчання завідувачів та фахівців секторів рекрутингу відділів взаємодії з роботодавцями Луцького міського та Ковельського міськрайонного центрів зайнятості, а також фахівців, на яких покладені виконання цих функцій у філіях Волинського обласного центру зайнятості.

Про концепцію рекрутингу, перші досягнення та перспективний план на 2019-й –  розповів присутнім заступник директора Волинського ОЦЗ Тарас Семенюк. До того ж,  аналізуючи показники минулого року з відшкодування ЄВ, надання допомоги пошукачам роботи для відкриття власної справи і старту підприємницької діяльності область – у трійці лідерів з-поміж регіонів України.

Багато позитивних напрацювань і практик маємо й щодо форм укомплектування кадрів та пошуку роботи, зокрема, успішні історії працевлаштування за допомогою рекрутерів.

- Ми працюємо з людьми – пошукачами роботи та безпосередньо із вакансіями, які потрапляють до рекрутерів. Загалом, рекрутинг став новим етапом розвитку служби зайнятості, а цього року вже чітко визначили нові завдання, – пояснив Тарас Семенюк.

Директор Луцького міського центру зайнятості Олена Шишова, під час спілкування із колегами підкреслила, що рекрутинг допомагає напрацювати єдиний механізм роботи і допомогти особам, які звертають до служби, побачити себе у професійному плані та сповна реалізувати свій потенціал.

Аби професійно та ефективно виконувати свою роботу, начальник відділу по роботі з персоналом Руслана Клімова розповіла про фінансову дисципліну та акцентувала увагу присутніх на низці кадрових аспектів, яких необхідно дотримуватися у щоденній роботі.

Про виконання функцій рекрутингу у роботі служби зайнятості, його практичні особливості розповіли фахівцям начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Волинського ОЦЗ Оксана Меріда та завідувач сектору організації рекрутингу й партнерства у сфері зайнятості відділу організації надання послуг роботодавцям Оксана Меть.

На завершення, учасники семінару-навчання обмінялися думками та досвідом роботи.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ