03.06.2019 | 11:07

Сьогодні, 3 червня, для працівників служби зайнятості, які виконують функції кар’єрного радника організували тренінг «Розвиток емоційного інтелекту для ефективності роботи в команді».

З вітальним словом до учасників заходу звернувся заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тарас Семенюк:

«Бажаю, аби ви взяли для себе максимум. Зараз ми починаємо нову серію тренінгів. Сьогодні якраз перший з них. Тож вчіться аналізувати, дослухатись до себе та свої колег для вирішення, реалізації тих чи інших завдань. І пам’ятайте: у нас буде результат тільки тоді, коли будемо працювати у команді».

Тренінг для фахівців проводить арт-терапевт, голова Волинської обласної громадської організації «Корпорація щастя» Ольга Созонік. Разом із нею упродовж тренінгу працює і начальник відділу по роботі з персоналом Волинського ОЦЗ Руслана Клімова.

Упродовж дня учасників тренінгу навчатимуть керувати власними емоціями у ситуаціях ділової взаємодії у команді, розвивати компетенції емоційного інтелекту, сприяти посиленню роботи в команді та підвищенню ефективності командної роботи.

Нагадаємо, що у лютому 2019 року у центрах зайнятості Волині розпочали роботу кар’єрні радники.

Кар’єрний радник – це співробітник центру зайнятості, який надає послуги особам, які шукають роботу, та безробітним, здійснює супровід таких осіб з метою їх якнайшвидшого працевлаштування.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ.