18.04.2018 | 00:00

Сьогодні, 18 квітня, технічний коледж Луцького національного технічного університету відзначив свій 40-літній ювілей. Урочистості з нагоди знаменної дати відбулися у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

Серед присутніх у залі: перші керівники закладу, викладачі, студенти, представники бізнесу та давні партнери. Директор навчального закладу Олег Герасимчук розповів присутнім, що завдяки клопіткій праці багатьох поколінь, нині навчальний заклад – один із кращих в області та має потужну, сучасну матеріально-технічну базу.

Окрім того, за словами директора, про технічний коледж підготували цілу книгу. Наразі ознайомитися з нею можна на офіційному сайті закладу. Пізніше ж її планують видрукувати і у паперовому форматі.

- Наш навчальний заклад пройшов свій шлях від училища №2, з філіалом у місті Нововолинську, до коледжу Луцького національного технічного університету. Зараз – це навчальний заклад, робота якого спрямована на якісну підготовку конкурентоспроможних фахівців, шляхом інтеграції освітнього процесу з практичною та професійною підготовкою, – підкреслив керівник.

Важливо, що від початку своєї роботи, в училищі навчалося біля шести десятків молодих людей. Зараз ця цифра сягає більше тисячі. Загалом, упродовж своєї діяльності, у навчальний заклад завершили 14 тис. 203 випускники.

Привітав давнього партнера та вручив символічний подарунок і директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк (Roman Romaniuk). Служба зайнятості особливо цінує співпрацю із подібними навчальними закладами, адже саме у них готують кваліфіковані робітничі кадри для заповнення реального сектору економіки регіону.

- Щиро вітаю вас із гарним ювілеєм. Як на мене, сорок – це тверда основа. Дякую усьому викладацькому колективу, директору за те, що ви щодня виховуєте справжніх фахівців. На ринку праці вони зараз найбільш затребувані. Роботодавці завжди за них боротимуться. Дякую, Олегу Олександровичу, що відгукнулися та допомогли відкрити на базі навчального закладу центр розвитку кар’єри – платформу для розуміння особливостей сучасного ринку праці. Скажу точно: державна служба зайнятості є надійним партнером для вашого навчального закладу, – звернувся до присутніх пан Роман.