22.10.2019 | 12:02

22 жовтня, на базі Волинського обласного центру зайнятості стартувало триденне навчання фахівців з профорієнтації районних філій ОЦЗ та базових центрів зайнятості. Під час вишколу слухачі опанують сучасні методи та форми профорієнтаційної роботи з населенням області.

Із вітальним словом до фахівців звернувся і директор ВОЦЗ Роман Романюк, підкресливши:  особистісний розвиток та вдосконалення важливі на кожному етапі професійного життя.

- Добре, що ми з вами часто зустрічаємося, маємо можливість почути професіоналів, попрактикувати й дізнатися багато нового. Триденне навчання – новинка, у нас раніше такого не було. Тож маєте нагоду ефективно попрацювати, адже програма насичена та цікава, – звернувся до присутніх пан Роман.

Програма навчання, направду, насичена. З фахівцями працюватимуть кандидати психологічних наук, доценти кафедри практичної та клінічної психології факультету психології та соціології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Упродовж трьох днів фахівців навчатимуть позитивному спілкуванню та взаємодії з пошукачами роботи і працівниками, розвитку внутрішньої мотивації.  Про особливості проживання періоду  змін (презентація концепту VUGA)  та формування комунікаційного повідомлення для клієнтів та інформування про нові компетенції на вимогу сучасного ринку праці фахівцям розповість голова правління Волинської обласної громадської організації «Корпорація щастя» Ольга Созонік.

Тож, над чим працюватимуть профорієнтатори, чого навчатимуться та чого вдасться досягти – далі.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ.