15.03.2019 | 15:52

15 березня 2019 року на базі Луцького міського центру зайнятості відбулося навчання щодо впровадження інституту кар’єрного радника в роботу центрів зайнятості та філій Волинського обласного центру зайнятості під керівництвом заступника директора Волинського ОЦЗ Тараса Семенюка.

Учасниками наради стали заступники директорів, начальники відділів організації працевлаштування населення Луцького міського, Ковельського міськрайонного центрів зайнятості, Нововолинської міської та Володимир-Волинської міськрайонної філій.

На занятті присутнім надали методичні рекомендації для роботи. Зокрема, на практиці, разом із начальником відділу організації сприяння працевлаштування ВОЦЗ Валерієм Вавренчуком відпрацювали встановлення реєстратором та кар’єрним радником контакту з клієнтами служби.

Аналізуючи роботу кар’єрних радників: теорію та практику, стандарти і життєві ситуації учасники наради вчились комунікувати із пошукачами роботи. Розробляли методики роботи, які в подальшому стануть у пригоді кожному на місцях. 

Окрім того, присутні визначили методи формування та ведення індивідуальних планів надання послуг та працевлаштування усіх, хто звертається за допомогою до служби зайнятості.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ