02.12.2019 | 18:21

Сьогодні, 2 грудня, на базі Луцького міського центру зайнятості завершилась перша частина дводенного семінару-навчання для начальників відділів організації надання послуг роботодавцям базових центрів зайнятості та філій Волинського обласного центру зайнятості.

Навчання проходить у рамках впровадження Державним центром зайнятості України інституту консультанта роботодавця. Під час заходу учасники напрацьовують нові підходи в організації співпраці з роботодавцями, займаються комплексним підходом до задоволення їхніх потреб, а також розглядатимуть тенденції розвитку ринку праці, соціальної та економічної сфер країни у контексті працевлаштування. 

Два дні поспіль з керівниками структурних підрозділів працюватиме  доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості України Олена Нежинська. Повноцінні два робочі дні побудовані на опрацюванні теорії та відпрацюванні отриманих знань на практиці.

Заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тараса Семенюк, спільно з керівниками профільних відділів обласного апарату поспілкувалися із тренером та учасниками навчання. На завершення навчання першого дня із слухачами поспілкувався директор Волинського ОЦЗ Роман Романюк.  

«Я завжди підкреслюю: роботу потрібно робити професійно і класно. Стирайте для себе бар’єри страху і невпевненості. Вірте у свої сили, вдосконалюйтеся, переймайте чужий досвід і збагачуйте власний. Все обов’язково вийде», – звернувся до присутніх пан Роман.  

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ.