28.03.2019 | 08:16

27 березня, у Арт-галереї «Луцьк» відкрилась виставка голови любительського об’єднання «Дари Макош» Ірини Голощапової. Ще у 2015 році художниця разом із сім’єю змушена була переїхати з Донецька до Луцька, де й заснувала об’єднання.

Пані Ірина давно стала надійним партнером Волинського обласного центру зайнятості, адже з допомогою її арт-терапії працівники служби неодноразово вчились відкривати свої творчі здібності, мотивуватись на позитив та внутрішню самоорганізацію.

- Ви сьогодні з нами, в Луцьку, і це добре. Наша співпраця розпочалась із того, що внутрішньо переміщеним особам потрібно було допомогти адаптуватись, підставити плече, знайти роботу і себе, не загубитись в соціумі. Вдячні за співпрацю та сподіваємося на її продовження, - звернувся у вітальному слові директор Волинського ОЦЗ Роман Романюк.

Окрім того, пан Роман підкреслив, що фахівці служби, у рамках своєї роботи, запрошували Ірину Голощапову й для спільного відвідування військовослужбовців, які перебувають на реабілітації у Волинському обласному госпіталі ветеранів війни, що у Луцьку. З допомогою фарби та пензля чоловіки вчилися «розповідати» про пережите і емоційно відпочивати.

До слова, виставка робіт Ірини Голощапової триватиме до 16 квітня. Тож усі волиняни і гості міста зможуть оцінити роботи мисткині та її вихованців, виконані упродовж останніх трьох років, а також спробувати власні мистецькі сили, записавшись на навчання до пані Ірини.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ