08.02.2019 | 17:24

Сьогодні, 8 лютого, майже вісім сотень магістрів Луцького національного технічного університету стали випускниками та отримали довгоочікувані дипломи. Офіційна церемонія вручення документа відбулась у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.

Серед запрошених: заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кошарук, голова обласної організації профспілки працівників освіти Василь Грановський, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, ректорат університету під керівництвом Петра Савчука – професора, заслуженого працівника освіти України і ректора навчального закладу.

- Бажаю кожному з вас мати власну формулу успіху і в кінцевому результаті досягти запланованого. Ми з викладачами заклали у вас знання, побачили потенціал, а вже вам його розкривати і реалізовувати, – звернувся до присутніх пан Петро.

Ректор додав, що університет, навчальні програми постійно розвиваються. Так, нещодавно, заклад отримав дозвіл Міністерства освіти і науки України на підготовку фахівців за чотирма новими спеціальностями: агроінженерія, інженерія програмного забезпечення, фізична культура і спорт, право.   

Варто зазначити, що нині в університеті навчається 31 студент-іноземець, а вже цього року  університетська родина поповниться ще на 41-у молоду людину з різних куточків світу, які розпочнуть навчання в ЛНТУ з нового навчального року.

Сьогоднішнім випускникам, гості урочистої церемонії бажали щасливої долі, професійної та самореалізації, здійснення задумів. Університетський поріг уже позаду, а попереду – сотні доріг, рішень та непросте, але цікаве життя.

 

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ