30.09.2019 | 12:05

Сьогодні, 30 вересня, у Луцьку стартував семінар-навчання заступників директорів регіональних центрів зайнятості (технологів-організаторів). Упродовж трьох днів представники областей працюватимуть на Волині спільно з колегами Волинського обласного центру зайнятості.

Із вітальним словом до присутніх звернулася заступник голови Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець: «Сьогодні перед службою зайнятості стоять нові вимоги і завдання. Ми разом із вами будемо шукати шляхи їх вирішення. Нам приємно працювати з вами – командою професіоналів, тож будемо продовжувати комунікацію й  надалі».

Упродовж усього навчання з заступниками директорів працюватиме директор Департаменту реалізації політики зайнятості державного центру зайнятості Любов Бершадська: «У нас є низка питань, які потрібно обговорити детальніше. У вас –  багато напрацювань  із якими ви зможете поділитися. У подальшому, ми (служба, – прим. авт) будемо реалізовувати нові завдання та розвиватися. Ваш досвід і думки для нас дуже цікаві, тому ці три дні активно попрацюємо».

Директор Волинського ОЦЗ Роман Романюк, своєю чергою, підкреслив: «Три дні, впродовж яких заступники працюватимуть на теренах області, будуть насиченими. Ми покажемо кращі практики волинської служби зайнятості, взаємодію з роботодавцями, об’єднаними територіальними громадами. Адже ми добре розуміємо, що децентралізація зараз – номер один. Зі створеними громадами у нас є взаємодія і постійна співпраця. У такий спосіб ми хочемо обмінятися досвідом і дізнатися щось нове, аби надалі використовувати у своїй роботі і водночас, поділитися з вами».

Загалом програма семінару-навчання включає презентацію стратегії розвитку державної служби зайнятості на 2019-2022 роки, майстер-клас, профорієнтаційний захід, тренінг, тематичну дискусію, візит на підприємства та постійну комунікацію.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ.