25.11.2019 | 18:42

Цього року Національна служба посередництва та примирення відзначає 21 річницю створення. Привітала організацію та долучилася до своєрідної підсумкової зустрічі член комісії служби, а також начальник юридичного відділу Волинського обласного центру зайнятості Оксана Герасимчук.

Начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області Володимир Демидюк під час спілкування із присутніми партнерами, представниками виконавчої вертикалі влади підсумував показники роботи за 10 місяців поточного року та розповів про останні тенденції

Нагадаємо, що служба, як простійно діючий державний орган, створена ще у 1998 році. Вона покликана сприяти вирішенню колективних трудових спорів та попереджувати їх виникнення. За словами керівника, в останні роки служба якісно зросла, а її фахівці намагаються якісно виконувати свою роботу.

Тож начальник відділення Володимир Демидюк нагородив почесною грамотою «за вагомий внесок у розвиток правової культури серед учасників соціально-трудових відносин, розвиток соціального діалогу в Україні та з нагоди 21-ї річниці від дня утворення Національної служби посередництва і примирення» Оксану Герасимчук та інших колег, які особливо ефективно працювали у правових та регуляційних аспектах.

Бажаємо службі наснаги до подальшої роботи та успіху в усіх справах.