19.04.2019 | 16:06

Не секрет, що технічні спеціальності нині користуються чималим попитом на ринку праці. Так і сьогодні, 19 квітня, документ про освіту отримали 25 студентів Технічного коледжу Луцького національного технічного університету, які здобули професію вишивальник, швачка.   

Директор навчального закладу Олександр Герасимчук привітав молодих людей із завершенням навчання та побажав реалізувати свій творчий та професійний потенціал у майбутньому.

- Вітаю вас із здобутттям свого першого освітнього фаху. Ви обрали дуже актуальню професію і стали справжніми майстринями. Бажаю вам не зупинятися у житті, рухайтеся вперед, вам усе під силу, - звернувся до випускників пан Олександр.

Розділити радісний та відповідальний момент у житті вже колишніх студентів прийли батьки, друзі і навіть представники майбутніх роботодавців. Серед запрошених на урочисту подію і директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.

- Сьогодні – особливо емоційний і хвилюючий день. Ваші дипломи стануть візитною карткою, які відкриють багато дверей у житті і допоможуть знайти себе на ринку праці. Ви обрали правильний фах. Впевнений, що ваша спеціальність насправді вам до душі і принесе вам реальне задоволенння, - а привітав випускників пан Роман.

Потому, для присутніх продемонстрували дефіле робіт випускників, виконане в сучасному українському стилі. Тож попереду у молодих людей цікавий та яскравий професійний шлях.  

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ