04.11.2019 | 15:58

Нещодавно Волинська дирекція АТ «Укрпошта» отримала нового керівника. Ним став Іван Люсак, який досі працював заступником директора тотожної структури у Рівному. Аби налагодити співпрацю у контексті підбору кадрів, а також розповісти про можливості підбору кваліфікованого персоналу, сьогодні, 4 листопада, відбулася зустріч директора Волинського обласного центру зайнятості Романа Романюка із паном Іваном.

Останній підкреслив: нинішні законодавчі зміни створюють позитивні умови для якісного розвитку «Укрпошти».

- Зараз пошта активно змінюється. Ми маємо найбільшу мережу відділень на території України – понад 11 тисяч, у Волинській області їх 431. Загалом у нас працює 1 748 людей. Більшість із них безпосередньо контактують із клієнтами пошти, – розповів Іван Люсак.

За словами керівника, наразі в них є близько 60 вакансій різного спрямування як у місті, так і в районах. Роман Романюк підкреслив: філії та базові центри зайнятості області постійно співпрацювали із попереднім керівництвом та представниками «Укрпошти», тож готові продовжувати роботу і надалі.

- Я завжди підтримаю нові та креативні ідеї, тим більше в «Укрпошті», адже вона повинна розвиватися. Якісні зміни у вашій роботі ми вже бачимо. Щодо укомплектування кадрів – ми вам в допомогу.  Однак ми не зможемо бути максимально ефективними у задоволенні ваших потреб, якщо ви, як роботодавець, не будете «тримати працівників», забезпечувати належний рівень праці. Усе взаємопов’язане, – резюмував пан Роман.

Як підсумок зустрічі, керівники обговорили не лише проблеми та потреби галузі, а й окреслили план дій щодо максимально ефективної співпраці з пошуку та перепідготовки кваліфікованих кадрів на потребу роботодавця.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ.