20.03.2019 | 15:38

Досвідом управління, роботи в колективі, а також  планами на майбутнє волинський аграрій Валерій Діброва поділився із директором Волинського обласного центру Романом Романюком, який побував днями у Володимирі-Волинському.

Зокрема, під час робочої зустрічі обговорили перспективи підбору кваліфікованих кадрів для роботи на елеваторі, який уже незабаром офіційно запустять в роботу. Серед штатного персоналу потрібно буде близько 35 осіб. Частину фахівців уже працевлаштовують, решту – шукають.

Окрім того, Роман Романюк розповів про перспективу організації громадських робіт на підприємстві, компенсацію єдиного соціального внеску за новостворене робоче місце, здобуття або підвищення кваліфікації працівників.

Потому, Валерій Діброва провів екскурсію елеватором «П’ятидні» та насіннєвою лабораторією, яка функціонує на території. Маючи немаленький колектив, аграрій поіменно знає усіх фахівців, незалежно від посади, володіє розпорядком їхнього дня та знає специфіку покладених обов’язків. Спілкується на рівні та поважає кожного, адже переконаний: підтримка та розуміння,  повага роблять колектив міцнішим, мотивують до високих результатів.

Умови праці теж високого рівня. У кабінетах, зроблених за європейськими стандартами світло і затишно, є усе для того, аби працівники почувалися комфортно. Валерій Діброва розповів чи не про кожного працівника: від «ветерана» підприємства до щойно призначених молодиків, для яких ця робота стане першим професійним досвідом.

Ознайомившись із виробничими потужностями підприємства, поспілкувавшись із колективом, Роман Романюк підкреслив: служба зайнятості готова допомогти як роботодавцям у задоволенні кадрових потреб, так і самим пошукачам роботи знайти гідно оплачуване та комфортне місце праці. Тож співпраця продовжується.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ