20.03.2019 | 10:58

19 березня, у рамках робочої поїздки до Володимира-Волинського, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк відвідав пана Сергія - підприємця, який за сприяння служби зайнятості відкрив власну справу.

Напрацювавши і захистивши бізнес-план, чоловік отримав одноразову допомогу, яка стала хорошим початком для власної справи – вирощування африканських сомів.

Нині пан Сергій разом із родиною веде господарство у селі Овадне. Мальок купують, а решта – власними силами. Рибу вирощують у максимально сприятливих умовах: температура води у басейнах коливається від 25 до 27 °C, у самій будівлі світло, воду у резервуарах теж постійно змінюють.

- Якщо думати над розведенням риби, то варто починати із сома – на ньому легко вчитись. Ми так і зробили. Зараз розвиваємося, розширюємо ринок збуту нашої продукції. Розпочинати з чогось треба: центр зайнятості допоміг із навчанням, коштами, іще доклали і тепер працюємо. У планах іще багато, – ділиться з іншими пошукачами роботи підприємець.

До слова раніше, чоловік більше десяти років уже працював на подібному підприємстві, тож досвід у подібній роботі є. Брав участь в Операції об’єднаних сил на сході України, а тепер працює над розвитком власної справи та підтверджує: робота знайдеться для кожного, хто її шукає.

- Допомога на відкриття підприємницької діяльності – це поштовх, перший старт, аби розпочати. Звичайно, просто нічого не буває, але є бажання робити «своє», займатися улюбленою справою, яка дає непоганий заробіток. Напрямків багато, тож варто хотіти працювати і все вийде, – звернувся до присутніх Роман Романюк.

 

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ