11.04.2019 | 15:56

На початку квітня поточного року Волинська обласна організація Товариства сліпих (УТОС) відзначила 25 річницю своєї діяльності.

Нагадаємо, що Українське товариство сліпих (УТОС) – це всеукраїнська добровільна громадська організація інвалідів по зору, яка діє на території України відповідно до Конституції України, чинного законодавства і свого Статуту.

Так сьогодні, 11 квітня, на базі Луцької первинної організації Товариства, відбулось урочисте засідання правління, яке відвідав голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко. Серед гостей і представники Волинського обласного центру зайнятості: начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Оксана Меріда та заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Ольга Терещук.

- У вас є сила волі, жага до життя і сила перебороти обставини, довівши усім та найперше самим собі, що ви – люди, які можуть творити. І ви дійсно це можете. Справа нас, влади, трохи допомогти. Це дуже правильно, що ви разом. Кожен ділиться своїм досвідом, успіхами і досягненнями, а влада, своєю чергою, повинна звертати увагу на вас, - звернувся до присутніх пан Олександр.

Потому, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області вручив присутнім Почесні грамоти за особистий внесок у вирішення проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями.

До слова, станом на 1 січня 2019 року, на обліку в дев’ятьох первинних організаціях УТОСу перебувають 1 716 волинян.

- Як в житті кожної людини, так і в розвитку організації бувають особливі моменти. Вам – уже 25 і це ,напевно, багато. Служба зайнятості пишається вами, як роботодавцем, який зберігає робочі місця. Дякуємо за ваш оптимізм і бажаємо вам усім довгих років життя та наснаги, - привітала присутніх Оксана Меріда.

Модератором заходу був голова правління Волинської обласної організації Юрій Симончук для якого традиції організації, як от внесення Книги пошани, в якій імена усіх, хто відзначився сумлінною працею та відданістю спільній справі, завжди будуть важливою частиною життя.