Профорієнтаційний урок «Оберіть професію до душі» фахівець Луцького міського центру зайнятості Надія Герило провела для учнів 9-А класу КЗ «Луцької загальноосвітньої школи I-III ступенів №12 Луцької міської ради».

  Професія походить від латинського «Оголошую свою справу». Зорієнтуватися в різноманітному світі професій для учнів дуже важливо ще за шкільною партою. На уроці фахівець обговорила з підлітками важливість праці в житті людини, надала інформацію про інтереси, знання, здібності, індивідуальні особливості характеру, які необхідно враховувати при виборі фаху. Подана інформація про світ професії, його класифікацію та проходження тестування за методикою визначення типу професій (Е. А. Клімовим) допоможе вибрати учням найбільш підходящий для них тип професій. Коментар до тесту, який опрацювали учні з допомогою фахівця з профорієнтації,  підкаже,  які професії він включає, а також, які якості потрібні від людини, що бажає їх отримати. Робота над вибором професії навчить підлітків самостійно вирішувати і передбачати наслідки своїх рішень.

  На завершення дев’ятикласники з зацікавленням переглянули анімаційні профорієнтаційні відеоролики та презентацію  «Професії майбутнього».                

Луцький МЦЗ