29.05.2019 | 16:44

Єдиний в Україні виробник конічних роликових підшипників, компонентів та підшипникових вузлів ПрАТ «СКФ Україна» дбає не лише про якість своєї продукції, а й умови роботи працівників, забезпечує належний рівень заробітної плати та професійного розвитку.

Так сьогодні, 29 травня, генеральний директор ПрАТ «СКФ Україна» Богдан Волчок, директор з виробництва Сергій Пилипчук та керівник відділу кадрів  Вікторія Шатан презентували безробітним, які здобувають професію верстатник широкого профілю на базі Луцького вищого професійного училища історію, структуру компанії, її правила, цінності, а найголовніше – показали виробництво.

Разом із пошукачами роботи з керівництвом провідного підприємства зустрілися заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тарас Семенюк та начальник відділу організації профнавчання Раїса Мельник.

Під час презентації генеральний директор компанії Богдан Вовчок підкреслив, що компанія намагається підкреслити професійні здобутки своїх працівників, їх прогрес та надавати відповідну мотивацію.

«У кінцевому результаті ми будемо мати вмотивованих працівників, які з хорошими емоціями щодня працюватимуть і, відповідно, буде належна віддача з прибутками для бізнесу», – зазначив пан Богдан.

Варто зазначити, що слухачі ВПУ навчатимуться 8 місяців за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Опановувати новий фах вони розпочали ще наприкінці березня цього року, а з середини липня виробничу та навчальну практику проходитимуть на базі ПрАТ «СКФ Україна». Сьогодні ж був лише візит ознайомлення.

«Візит на ваше підприємство – це шанс для пошукачів роботи побачити європейський рівень виробництва. Добре, що на Волині є саме такі роботодавці та соціально відповідальний бізнес, які забезпечують гідний рівень життя та професійну реалізацію громадян», – підкреслив Тарас Семенюк.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ.