Ми працюємо, аби кожен громадянин міг реалізувати себе на ринку праці. Ми цінуємо ваші ідеї та прагнення відкривати незвідане, започатковувати власну справу та створювати нові робочі місця. Одна з активних форм підтримки безробітних – одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

27.11.2020

Обласний центр Волині долучився до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Сьогодні, 25 листопада, на Театральному майдані міста стартувала аутріч-кампанія «Не мовчи – насильство руйнує життя!». До організації та проведення заходу долучилися Волинський обласний та Луцький міський центри зайнятості.

25.11.2020

Пропозиції офіційного працевлаштування на Волині

23.11.2020

Історія успішного працевлаштування Миколи Савчука.

26.11.2020

Чи готує школа учнів до свідомого вибору фаху? Які професії будуть потрібними в майбутньому та що про них мають знати випускники? Які риси – запорука професійного успіху? Актуальні освітянські питання розглядали сьогодні, 25 листопада, під час науково-практичної онлайн-конференції «STEM-освіта в НУШ: від дослідника до науковця».

25.11.2020

Попри карантин і обмежені можливості для виконання поставлених завдань, Волинська обласна служба зайнятості продовжує працювати задля підтримки безробітного населення області та роботодавців у період коронакризи. Що вдалося і що потрібно підсилити обговорили сьогодні,  20 листопада.

20.11.2020