У нас є робота!

26.07.2021

Міжнародне партнерство – важливий крок до європейської та світової інтеграції України. Сьогодні, 20 липня, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк зустрівся з заступником голови обласної державної адміністрації Ігорем Чуліпою, аби обговорити можливість посилення позицій служби зайнятості в сфері міжнародного співробітництва.

20.07.2021

"Свіжі" вакансії тут!

19.07.2021

Сьогодні, 21 липня, відбувся семінар-навчання фахівців Луцького міського, Ковельського міськрайонного центрів зайнятості та філій Волинського ОЦЗ, які відповідають за профорієнтаційну роботу. Налаштував колег на плідну роботу директор установи Роман Романюк.

21.07.2021

Сьогодні, 20 липня, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, разом з начальником відділу організації надання послуг роботодавцям Оксаною Мерідою, керівником Луцького МЦЗ Оленою Шишовою та її заступником Іриною Гурською зустрілися з начальником Головного Управління Державної Фіскальної Служби у Волинській області Віталієм Думою і трудовим колективом установи.

20.07.2021

Один із напрямків діяльності Державної служби зайнятості – це сприяння у започаткуванні власної справи безробітними задля забезпечення їх зайнятості. Сьогодні, 16 липня, в рамках робочого візиту на Любомльщину, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та його заступник Тарас Семенюк відвідали Головненську ОТГ.

16.07.2021