Із 5 до 16 листопада цього року безробітні Луцького міського та Ковельського міськрайонного центрів зайнятості, а також Локачинської, Луцької та Ратнівської районних філій проходили навчання за напрямком «Підприємець-початківець». Сьогодні, 16 листопада, у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій слухачі захистили свої бізнес-плани.

16.11.2018

Під таким гаслом відбулось відкриття святкового заходу до Дня працівників сільського господарства.

16.11.2018

Менторську зустріч для підприємця-початківця Віталія, який працює в сфері надання інформаційних послуг, організовували Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості з досвідченим представником цієї сфери бізнесу Оленою Мисковець.

16.11.2018

Сьогодні, 16 листопада, в Луцьку відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. До участі в заході долучилися представники Волинського обласного центру зайнятості на чолі з директором ВОЦЗ Романом Романюком.

16.11.2018

  Соціальним педагогам шкіл Луцька нещодавно провели презентацію профдіагностичного комплексу «WEB-базова платформа для он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа».

16.11.2018

  Черговий захід за участі волонтерів громадської організації «Школа безпеки та виживання дітей «Тивер» Ольги Стеценко та Дмитра Охоцького провели у Луцькому міському центрі зайнятості для методистів дошкільних навчальних закладів Луцька тренінг.

16.11.2018