Вас запросили на співбесіду? Отже, ваше резюме зацікавило роботодавця, а спільна розмова – це наступний крок до працевлаштування. Тож до неї необхідно заздалегідь підготуватися. Як саме? Зараз довідаєтеся!

08.05.2019

У Центрі професійного розвитку Технічного коледжу Луцького національного технічного університету для студентів 3-го курсу, які навчаються за професією автомобільний транспорт відбувся семінар на тему: «Молодь на ринку праці».

25.03.2019

  Нещодавно фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юлія Дроган та Наталія Івашко в рамках діяльності «Студентського центру агробізнесу» Горохівського коледжу ЛНТУ взяли участь у семінарі-тренінгу «Зроби свій перший крок». 

11.03.2019

Фахівці Луцького міського центру зайнятості 29 січня завітали до учнів 9-х класів Луцької загальноосвітньої школи №25 в рамках профорієнтаційного квесту «Твій вибір».

30.01.2019

У рамках другого етапу квесту «Зроби себе сам, або Твій шлях до успіху» 18 грудня фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Івашко та Юлія Дроган у студентському центрі агробізнесу організували семінар для випускників Горохівського коледжу ЛНАУ на тему: «Self-менеджмент».

19.12.2018

Група студентів-агрономів Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету разом із куратором Марією Долінською побувала на екскурсії в сільськогосподарському підприємстві «Городище» сусіднього Луцького району.

29.03.2019

В рамках функціонування Центру розвитку кар’єри у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій презентували роботодавця. 

14.03.2019

  В рамках діяльності Студентського центру агробізнесу, який діє при Горохівському коледжі Львівського НАУ, директор Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ірина Рабінська із фахівцями Наталією Івашко та Тетяною Янюк провели економічну екскурсію на трьох підприємствах міста для випускників, котрі цьогоріч здобудуть фах бухгалтера і фінансиста.

01.02.2019

Нещодавно у центральній міській бібліотеці відбувся профорієнтаційний захід для учнів 9-х класів Нововолинської ЗОШ №2.

30.01.2019

У Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості відбулася зустріч із випускниками Нововолинського електромеханічного коледжу.

10.12.2018