Студенти Волинського національного університету ім. Лесі Українки, які здобувають спеціальність «соціальне забезпечення», сьогодні, 13 травня, відвідали Луцький міський центр зайнятості.

13.05.2021

Кілька жестів, що допоможуть "провалити" співбесіду.

03.06.2020

Вас запросили на співбесіду? Отже, ваше резюме зацікавило роботодавця, а спільна розмова – це наступний крок до працевлаштування. Тож до неї необхідно заздалегідь підготуватися. Як саме? Зараз довідаєтеся!

08.05.2019

У Центрі професійного розвитку Технічного коледжу Луцького національного технічного університету для студентів 3-го курсу, які навчаються за професією автомобільний транспорт відбувся семінар на тему: «Молодь на ринку праці».

25.03.2019

  Нещодавно фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юлія Дроган та Наталія Івашко в рамках діяльності «Студентського центру агробізнесу» Горохівського коледжу ЛНТУ взяли участь у семінарі-тренінгу «Зроби свій перший крок». 

11.03.2019

У Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості  відбувся профорієнтаційний захід зі студентською молоддю.

17.02.2021

У травні у Брюсселі відбувся Європейський бізнес-саміт. Компанії, громадські організації та представники Європарламенту обговорювали Цілі Сталого Розвитку, майбутнє бізнесу та тенденції його розвитку. Одну із сесій присвятили навичкам, які найближчим часом стануть критичними для відбору кандидатів на будь-які посади.

14.06.2019

Група студентів-агрономів Горохівського коледжу Львівського національного аграрного університету разом із куратором Марією Долінською побувала на екскурсії в сільськогосподарському підприємстві «Городище» сусіднього Луцького району.

29.03.2019

В рамках функціонування Центру розвитку кар’єри у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій презентували роботодавця. 

14.03.2019

  В рамках діяльності Студентського центру агробізнесу, який діє при Горохівському коледжі Львівського НАУ, директор Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ірина Рабінська із фахівцями Наталією Івашко та Тетяною Янюк провели економічну екскурсію на трьох підприємствах міста для випускників, котрі цьогоріч здобудуть фах бухгалтера і фінансиста.

01.02.2019