Нещодавно фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юлія Дроган та Наталія Івашко в рамках діяльності «Студентського центру агробізнесу» Горохівського коледжу ЛНТУ взяли участь у семінарі-тренінгу «Зроби свій перший крок». 

  Спікер зустрічі, викладач коледжу Марія Долінська розповіла, як працевлаштуватися та бути успішним професіоналом. Під час семінару кожен студент удосконалив навички правильної поведінки самопрезентації роботодавцю, подання привабливого для роботодавця резюме та відеорезюме. Студентів поінформували про джерела пошуку вакансій, ознайомили з послугами служби зайнятості, актуальними вакансіями на ринку праці.

  Для учасників семінару, зокрема, фінансистів та бухгалтерів, протягом періоду навчання неодноразово організовували економічні екскурсії, зустрічі із роботодавцями району. Тому цікавою була розмова із бухгалтером ТзОВ «Євротамдем» Тетяною Макарчук, котра на власному досвіді продемонструвала молодим людям модель побудови кар’єри та роботи в колективі на спільний результат.

Горохівська районна філія Волинського ОЦЗ