Алгоритм складання резюме.

03.06.2020

Один із найважливіших кроків у житті – вибір професії. Для ухвалення правильного рішення при виборі професії необхідно враховувати низку факторів...

06.05.2019

Сьогодні знайти зразок резюме – не проблема. Проте у різноманітті порад щодо правильного його складання людина може заплутатися. Тож, перед початком написання, варто пам’ятати декілька простих правил, що допоможуть вам не тільки «не перевантажити» інформацією роботодавця, але й вигідно презентувати себе, як професіонала та особистість.

03.05.2019

Тести допоможуть тобі краще пізнати себе та зробити правильний вибір професії.

02.05.2019

Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, і без перебільшення можна сказати, що для старшокласників це питання стоїть під номером один. З метою більш ширшої орієнтованості в світі професії сьогодення для учнівської молоді Локачинського району проводяться різні профорієнтаційні заходи. Один із таких нещодавно відбувся у Великоокорській школі

01.03.2018

Поради пошукачам роботи щодо успішної співбесіди.

03.06.2020

Про найважливіші навички, яким потрібно навчити дітей сьогодні, аби вони були затребувані завтра.

06.05.2019

Вибір майбутньої професії часто викликає суперечки батьків і дітей. Адже батьки впевнені, що вони краще знають життя, а діти хочуть обирати самостійно, оскільки це їхнє майбутнє. Для того, щоб знайти золоту середину, варто прислухатися до порад фахівців служби зайнятості.

02.05.2019

З метою мотивації учнівської молоді до вибору актуальних професій на ринку праці, формування реального погляду на вибір професії в Камінь-Каширській районній філії Волинського ОЦЗ проведено профорієнтаційний «Урок реального трудового життя»

01.03.2018

В. о. директора Горохівської районної філії Людмила Цимбалюк спільно з представником національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Іриною Вишневською в рамках ІІІ етапу квесту «Твій вибір» провели спільний захід на тему: «Стань новим обличчям кордону»

27.02.2018