Зламати свій організм і перетворити його в щось більше, ніж задумала природа – це головна мета біохакера. Він розглядає тіло людини як біохімічну машину. А будь-який механізм має здатність зношуватися, тож біохакери сподіваються, що за допомогою науки й сучасних технологій змусять біологічну систему працювати більш ефективно і максимально продовжать термін її «придатності». Одне слово – цей спеціаліст зможе написати код, який «зламає» будь-який  організм подібно до комп’ютерної системи.

Необхідні навички для цього фахівця: біологія, медицина, аналіз і обробка даних. Біохакер – унікальний представник професії майбутнього, тож базові знання можна отримати на факультеті агротехнологій та природокористування за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія».

Нині біохакінг має два основні напрями роботи: перший – маніпуляція з генами й клітинами задля отримання нових властивостей у різних речовин; другий – контроль над своїм організмом, поліпшення його, зрештою  перетворитися в кіборгів, яких ми бачили в фантастичних фільмах. Деякі вчені вважають прихильників першої теорії трішки схибнутими, адже експерименти з ДНК, її модифікація може становити загрозу для людства. Щодо другого табору науковців, то використання різних чипів задля поліпшення здоров’я трактують як менш загрозливе.

Волинський ОЦЗ