UI/UX-дизайнер – це креативний фахівець, який проєктує призначені для користувача інтерфейси. UI і UX – це дві різні сторони дизайну, але, частіше за все, завдання щодо них тісно пов’язані між собою, а тому їх виконує універсальний фахівець.

UI-дизайн і UX-дизайн мають різні набори навичок, але вони є невід'ємною частиною успіху один одного. Хороший дизайн не може врятувати інтерфейс, який незручний і заплутаний у навігації, а блискучий інтерфейс, який ідеально підходить для користувача, може бути зіпсований поганим візуальним оформленням, яке робить використання програми естетично неприємним.

Як UI-дизайн, так і UX-дизайн мають бути бездоганно виконані та ідеально узгоджені з раніше існуючими очікуваннями користувачів для створення кращого користувацького досвіду. І лише коли ці дві «зірки співпадуть», результати будуть вражаючими.

Заробітна плата UI/UX дизайнера в Україні залежить від компанії і від замовників. Рівень самого фахівця і досвід його роботи також має чимале значення. Middle отримує більше ніж Junior, але поступається в зарплаті дизайнеру рівня Senior. Залежно від розвитку фахівець може пройти всі ці стадії, а також очолити роботу команди. В середньому UI/UX дизайнер в Україні заробляє 25 000 гривень.

Більше про професію дізнайтеся тут: https://dan-it.com.ua/uk/vse-pro-profesiju-ui-ux-dizajnera/

Волинський ОЦЗ