В рамках діяльності Студентського центру агробізнесу, який діє при Горохівському коледжі Львівського НАУ, директор Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ірина Рабінська із фахівцями Наталією Івашко та Тетяною Янюк, викладачами коледжу Марією Долінською, Інною Янчук, Тетяною Галтман та Станіславою Шелін провели економічну екскурсію на трьох підприємствах міста для випускників, котрі цьогоріч здобудуть фах бухгалтера і фінансиста.

  У філії студентам розповіли про роботу фахівців та кар’єрних радників, можливості служби зайнятості у сприянні працевлаштуванню. Ознайомили з актуальними та перспективними пропозиціями роботи у районі та в інших регіонах. Провели анкетування та створили банк резюме випускників.

  Фахово і цікаво про специфіку роботи розповіли керівник відділення ПАТ КБ «Приватбанк» Олександр Піньковський, начальник управління Державної казначейської служби України у Горохівському районі Олена Бєкєтова,  провідний  економіст відділення «Ощадбанку» Тетяна Штунь.

 Майбутніх фахівців практично ознайомили із процесами фінансового й бухгалтерського обліку, обслуговуванням клієнтів, механізмами автоматизованих процесів та фінансових операцій, захисту інформації.

  Діалог змоделювали на двох ситуативних варіантах: коли «Я – претендент або працівник установи» та « Я – співпрацюю із установою як керівник, бухгалтер, фінансист  суб’єкта господарювання».

  В кожній із відвіданих установ своя практика підбору персоналу з використанням сучасних технологій, подачі резюме, співбесід, проходження онлайн-практики, конкурсного відбору на посаду державного службовця, зарахування до кадрового резерву.

   Студенти поспілкувалися із працівниками служб та переконатись, що знання, які вони отримують в коледжі, допоможуть їм у пошуку роботи та  майбутній професійній діяльності.

Горохівська районна філія Волинського ОЦЗ