В рамках функціонування Центру розвитку кар’єри у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій презентували роботодавця. 

Фахівці Луцького міського центру зайнятості запросили представника мережі кав'ярень-пекарень «Франс.уа». Захід відбувся для студентів-випускників, які навчаються за професією кухар, офіціант, бармен, майстер ресторанного обслуговування та спеціальності харчові технології. Представник роботодавця – Вікторія Зилінська, розповіла присутнім про особливості закладу, систему мотивації, можливість кар’єрного росту і чим «Франс.уа» відрізняється від інших закладів громадського харчування. Пані Вікторія акцентувала, що завжди раді бачити у себе в команді молодих енергійних людей, які мають бажання працювати, навчатися новому та професійно зростати.

Під час зустрічі присутні отримали інформацію про специфіку роботи кафе, яке може забезпечити випускників першим робочим місцем та дати хороший старт для побудови успішної професійної кар’єри. Випускникам запропонували офіційне працевлаштування та обговорили можливості проходження практики.

Після заходу студенти підходили на індивідуальні бесіди та домовлялись про можливості проходження співбесіди.

ЛМЦЗ