У Центрі професійного розвитку Технічного коледжу Луцького національного технічного університету для студентів 3-го курсу, які навчаються за професією автомобільний транспорт відбувся семінар на тему: «Молодь на ринку праці».

Начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Юлія Харічкова ознайомила студентів із джерелами пошуку роботи. Студентам наголосили, що яким би способом вони не шукали роботу, резюме – це головний документ для презентації себе на ринку праці. Основна його мета – зацікавити роботодавця, звернути увагу на себе, вказавши свої переваги. Випускникам провели практичне заняття з написання резюме. Це візитівка, яка виділяє пошукача серед інших претендентів, це перший крок до працевлаштування, перепустка на співбесіду.

Учасники заходу отримали інформацію про те, як підготуватись до співбесіди: потрібно дізнатись інформацію про підприємство, куди вас запросили на співбесіду; підготувати копії усіх необхідних документів;  заздалегідь потурбуватися про прізвища й телефони людей, які можуть вас порекомендувати; дотримуватися ділового стилю в одязі; дізнатися місце розташування підприємства і маршрут, щоб не спізнитися на зустріч; скласти приблизний перелік очікуваних запитань і дати на них відповіді; підготувати запитання, які ви хочете задати роботодавцю.

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці студентам рекомендували пройти безоплатне навчання на курсах «Prometheus».

Луцький МЦЗ